Få tillgång till allt innehåll på webben - endast 1 krona första månaden!

Till erbjudande
Onsdag, 18 oktober - vecka 42

Värmlands Folkblad

Telefonväxel: 054-17 55 00

 

Tidningstjänst

Vid utebliven tidning, ring 010-436 31 04

Mån-fre 07-12

Eller gör din reklamation på www.tab.se

 

Privatmarknad

Linnéa Rystedt

Marknadscheflinnea.rystedt@vf.seTjänstledig

Sara Larsson

Marknadskoordinatorsara.larsson@vf.se054-17 56 31

Prenumeration

054-17 56 90
pren@vf.se

 

Försäljning

RedaktionReportrarSportLokalredaktionerFoto

Tommy Ernerudh

Chefredaktör/Ansvarig utgivaretommy.ernerudh@vf.se054-17 55 13

Peter Franke

Ledarskribentpeter.franke@vf.se

Martin Olsson

Nyhetschefmartin.olsson@vf.se054-17 55 40

Morgan Schmidt

Nyhetschefmorgan.schmidt@vf.se054-17 55 40

Maria Hansen

Redaktör Hela livetmaria.hansen@vf.seTjänstledig

Erik Segerpalm

Redaktör Kultur & Nöjeerik.segerpalm@vf.se054-17 56 40

Reportrar

Jonas Brefält

Reporterjonas.brefalt@vf.se054-17 55 38

Joakim Strand

Reporterjoakim.strand@vf.se054-17 55 34

Lena Fosselius-Peterson

Reporterlena.fosselius@vf.se054-17 56 63

Johanna Rickan

Reporterjohanna.rickan@vf.se054-17 55 18

Kent Sjögren

Reporterkent.sjogren@vf.se054-17 55 21

Therese Thoren

Reportertherese.thoren@vf.se054-17 55 16

Stefan Mitander

Reporterstefan.mitander@vf.se054-17 55 41

Sport

Johan Ekberg

Sportreporterjohan.ekberg@vf.se054-17 55 39

Johan Hedlund

Sportreporterjohan.hedlund@vf.se054-17 55 33

Lokalredaktioner

Daniel Olausson

Lokalredaktör norra Värmlanddaniel.olausson@vf.se070-877 34 60

Britta Staake

Lokalredaktör östra Värmlandbritta.staake@vf.se070-079 23 16

Lars Swanö

Lokalredaktör västra Värmlandlars.swano@vf.se070-691 19 73

Foto

Peter Bäcker

Fotografpeter.backer@vf.se054-17 56 83

Håkan Strandman

Fotografhakan.strandman@vf.se054-17 56 83

Företagsledning

Tommy Ernerudh

Chefredaktör/Ansvarig utgivaretommy.ernerudh@vf.se054-17 55 13

Läs Värmlands Folkblad i digitalt format - redan idag

Du får dagens, gårdagens eller förra veckans tidning - direkt i din mobil eller surfplatta

Jag vill prenumerera!