Få tillgång till plusartiklar på alla våra sajter - endast 1 krona första månaden!

Till erbjudande
Torsdag, 14 december - vecka 50

Värmlands Folkblad

Telefonväxel: 054-17 55 00

 

Tidningstjänst

Vid utebliven tidning, ring 010-436 31 04

Mån-fre 07-12

Eller gör din reklamation på www.tab.se

 

Privatmarknad

Linnéa Rystedt

Marknadscheflinnea.rystedt@nwt.se054-19 96 50

Prenumeration

054-17 56 90
pren@vf.se

 

Försäljning

RedaktionReportrarSportLokalredaktionerFoto

Tommy Ernerudh

Chefredaktör/Ansvarig utgivaretommy.ernerudh@vf.se054-17 55 13

Peter Franke

Ledarskribentpeter.franke@vf.se

Martin Olsson

Nyhetschefmartin.olsson@vf.se054-17 55 40

Morgan Schmidt

Nyhetschefmorgan.schmidt@vf.se054-17 55 40

Maria Hansen

Redaktör Hela livetmaria.hansen@vf.se054-17 56 91

Erik Segerpalm

Redaktör Kultur & Nöjeerik.segerpalm@vf.se054-17 56 40

Reportrar

Jonas Brefält

Reporterjonas.brefalt@vf.se054-17 56 78

Joakim Strand

Reporterjoakim.strand@vf.se054-17 55 34

Lena Fosselius-Peterson

Reporterlena.fosselius@vf.se054-17 56 63

Kent Sjögren

Reporterkent.sjogren@vf.se054-17 55 21

Therese Thoren

Reportertherese.thoren@vf.seTjänstledig

Stefan Mitander

Reporterstefan.mitander@vf.se054-17 56 89

Sophia Jiglind

Reportersophia.jiglind@vf.se054-17 56 81

Simon Strinnholm

Reportersimon.strinnholm@vf.se070-612 17 55

Victoria Gund

Reportervictoria.gund@vf.seTjänstledig

Sport

Johan Ekberg

Sportreporterjohan.ekberg@vf.se054-17 55 39

Johan Hedlund

Sportreporterjohan.hedlund@vf.se054-17 55 33

Lokalredaktioner

Mats Zetterberg

Lokalredaktör östra Värmlandmats.zetterberg@vf.se054-17 56 75, 070-079 23 16

Daniel Olausson

Lokalredaktör norra Värmlanddaniel.olausson@vf.se054-17 56 74, 070-877 34 60

Lars Swanö

Lokalredaktör västra Värmlandlars.swano@vf.se054-17 56 73, 070-691 19 73

Foto

Peter Bäcker

Fotografpeter.backer@vf.se054-17 56 83

Håkan Strandman

Fotografhakan.strandman@vf.se054-17 56 83

Företagsledning

Tommy Ernerudh

Chefredaktör/Ansvarig utgivaretommy.ernerudh@vf.se054-17 55 13

Läs Värmlands Folkblad i digitalt format - redan idag

Du får dagens, gårdagens eller förra veckans tidning - direkt i din mobil eller surfplatta

Jag vill prenumerera!