Torsdag, 23 mars - vecka 12

Värmlands Folkblad

Telefonväxel: 054-17 55 00

 

Tidningstjänst

Vid utebliven tidning, ring 010-436 31 04

Mån-fre 07-12

Eller gör din reklamation på www.tab.se

 

Privatmarknad

Linnéa Rystedt

Privatmarknadscheflinnea.rystedt@vf.se054-17 56 37, 0730-39 29 50

Malin Tömmernes

Projektledare marknadmalin.tommernes@vf.se054-17 56 32

Ann-Charlotte Karlsson

Prenumerationanncharlotte.karlsson@vf.se054-17 56 10

Sara Larsson

Prenumerationsara.larsson@vf.se054-17 56 31

Försäljning

Rickard Mäkitalo

Försäljningschefrickard.makitalo@vf.se054-17 55 85

Tina Kindéus

Annonsbokningtina.kindeus@vf.se054-17 56 47

Karin Ericsson

Key Account Managerkarin.ericsson@vf.se054-17 56 35, 0730-93 88 16

Christine Johansson

Key Account Managerchristine.johansson@vf.se054-17 56 30, 0763-05 99 30

Mikael Lindholm

Key Account Managermikael.lindholm@vf.se054-17 56 36, 0730-33 13 00

Pelle Svärd

Key Account Managerpelle.svard@vf.se054-17 56 29

Hillevi Gärdesund

Account Managerhillevi.gardesund@vf.se054-17 56 34, 073-093 88 21

Bettina Arnott

Account Managerbettina.arnott@vf.se054-17 56 26

Charlotte Lund

Account Managercharlotte.lund@vf.se054-17 56 24

Ewa Sjöqvist

Account Managerewa.sjoqvist@vf.se054-17 56 39, 073-093 88 23

RedaktionWebbredaktionReportrarSportLokalredaktionerFotoRedigering

Tommy Ernerudh

Redaktionscheftommy.ernerudh@vf.se054-17 55 13

Peter Franke

Chefredaktör/Ansvarig utgivarepeter.franke@vf.se054-17 55 20

Martin Olsson

Nyhetschefmartin.olsson@vf.se054-17 55 40

Morgan Schmidt

Nyhetschefmorgan.schmidt@vf.se054-17 55 40

Cecilia af Jochnick

Redaktör VF Näringslivcecilia.jochnick@vf.se073-346 52 43

Maria Hansen

Redaktör Hela livetmaria.hansen@vf.seTjänstledig

Björn Lidberg

Redaktör Hela livetbjorn.lidberg@vf.se054-17 55 43

Erik Segerpalm

Redaktör Kultur & Nöjeerik.segerpalm@vf.se054-17 56 40

Webbredaktion

Karin Wallmander

Webbredaktörkarin.wallmander@vf.se054-17 55 27, 054-17 55 26

Reportrar

Lena Fosselius-Peterson

Reporterlena.fosselius@vf.se054-17 56 63

Johanna Rickan

Reporterjohanna.rickan@vf.se054-17 55 18

Kent Sjögren

Reporterkent.sjogren@vf.se054-17 55 21

Therese Thoren

Reportertherese.thoren@vf.se054-17 55 16

Sport

Joakim Strand

Sportchefjoakim.strand@vf.se054-17 55 34

Johan Ekberg

Sportreporterjohan.ekberg@vf.se054-15 55 39

Johan Hedlund

Sportreporterjohan.hedlund@vf.se054-17 53 33

Jacob Järpegård

Sportreporterjacob.jarpegard@vf.se054-17 55 32

Jonas Östlund

Sportreporterjonas.ostlund@vf.se054-17 55 31

Oskar Lindwall

Sportreporteroskar.lindwall@vf.se054-17 55 35

Lokalredaktioner

Daniel Olausson

Lokalredaktör norra Värmlanddaniel.olausson@vf.se070-877 34 60

Britta Staake

Lokalredaktör östra Värmlandbritta.staake@vf.se070-079 23 16

Lars Swanö

Lokalredaktör västra Värmlandlars.swano@vf.se070-691 19 73

Foto

Peter Bäcker

Fotografpeter.backer@vf.se054-17 56 83

Helena Dahlgren

Fotografhelena.dahlgren@vf.se054-17 56 83

Håkan Strandman

Fotografhakan.strandman@vf.se054-17 56 83

Redigering

Jonas Brefält

Nattchef/redigerarejonas.brefalt@vf.se054-17 55 38

Linda Hamberg

Nattchef/redigerarelinda.hamberg@vf.se054-17 55 00

Christina Jarnlid

Nattchef/redigerarechristina.jarnlid@vf.se054-17-55-45

Stefan Mitander

Nattchef/redigerarestefan.mitander@vf.se054-17 55 41

IT

Bjarne Undertun

IT-chefbjarne.undertun@vf.se054-17 56 42

Emir Sehalic

IT-teknikeremir.sehalic@vf.se054-17 55 75

Företagsledning

Tommy Ernerudh

Redaktionscheftommy.ernerudh@vf.se054-17 55 13

Rickard Mäkitalo

Försäljningschefrickard.makitalo@vf.se054-17 55 85

Linnéa Rystedt

Privatmarknadscheflinnea.rystedt@vf.se054-17 56 37, 0730-39 29 50

Peter Franke

Chefredaktör/Ansvarig utgivarepeter.franke@vf.se054-17 55 20

Gunnar Åkerberg

Ekonomichefgunnar.akerberg@vf.se054-17 56 50

Bjarne Undertun

IT-chefbjarne.undertun@vf.se054-17 56 42

Läs Värmlands Folkblad i digitalt format - redan idag

Du får dagens, gårdagens eller förra veckans tidning - direkt i din mobil eller surfplatta

Jag vill prenumerera!